Chair of the Board

De tijd van de autoritaire voorzitter die met hiërarchische hand regeert, is voorbij. De voorzitter anno 2026 is geen ‘grote leider’ meer, maar een teamplayer, verbinder en procesbegeleider. Hij of zij zet de lijnen uit, maar creëert ook ruimte voor de denkkracht van de raad. Het voorzitterschap vraagt vandaag de dag om visie, moed en de vaardigheid om écht te luisteren - om zo de raad te laten bijdragen aan maatschappelijke vraagstukken en bestuurlijke scherpte.

Daarom hebben wij vorig jaar een exclusief programma gelanceerd voor voorzitters van RvC’s en RvT’s, genaamd ‘Chair of the Board’. In 2,5 dagen duiken we diep in de nieuwe stijl van leiderschap. We behandelen thema’s zoals good governance, groepsdynamiek, het omgaan met weerstand en diversiteit en de voorzitter als moreel leider. Je leert hoe je niet alleen richting geeft, maar ook hoe je de onderstroom in jouw raad voelt en de kwaliteit van het toezicht naar een hoger niveau tilt.

Ben je klaar om jouw voorzitterschap toekomstbestendig te maken? Schrijf je dan in voor het programma Chair of the Board via de aanmeldknop rechts en ontdek hoe je een inspirerende leider én effectieve verbinder wordt!

Data Chair of the Board, start maart 2026

START MAART 2026 BIJEENKOMST
6 en 7 maart bijeenkomst 1
17 april bijeenkomst 2 inclusief certificaatuitreiking

Wil je meer informatie? Neem dan contact op via 070-324 3091 of via het contactformulier rechts. 

Investering

De kosten voor deelname aan dit programma bedragen in 2026 € 4.395,-, exclusief btw, inclusief studiemateriaal, overnachting en maaltijden.

Doorgaans kun je deze opleiding (deels) opvoeren voor de PE-punten die je als commissaris jaarlijks dient te halen. Vraag ons naar de mogelijkheden en nodige documentatie voor jouw specifieke beroepsgroep.

De data en prijzen op de website zijn leidend en gelden boven eventuele eerdergenoemde data en prijzen in drukwerk en e-mail.